Apie mus

Norite ištrūkti iš miesto šurmulio ir linksmai bei turiningai praleisti laiką su draugais, artimaisiais ar antrąja puse gamtoje, šalia ežerų, plaukiant upėmis..? Ne bėda - Jums tereikia atvykti pas mus, į nuostabaus grožio miškų bei ežerų kraštą. Čia Jūs rasite pamėgtas baidares, galėsite išmėginti rankos taiklumą gan ekstremalioje pramogoje - dažasvydyje, ir patirti naujų pojūčių vandens burbule. Dėl apgyvendinimo nesukite galvos, rasime Jums tinkamiausią kaimo turizmo sodybą. Norime, kad Jūs išsivežtumėte neišdildomus įspūdžius, gerus prisiminimus, ir kad pas mus kaskart sugrįžtumėte.

Maloniai lauksime Jūsų!

Dovanų kuponas
Nuo šiol mūsų klientai turi galimybę įsigyti dovanų kuponą kaip nepamirštamą dovaną savo artimiesiems ir draugams. Dovanų kuponą galite užsisakyti susisiekė su mumis elektroniniu paštu info@pramogosaukstaitijoje.lt arba telefonu +370 684 84033

Baidarės

Baidarės yra mėgstamos, nes plaukiant galima patirti daugybę nuotykių, išbandyti savo jėgas. Manote, kad jau ir taip įdomu plaukti upėmis, ežerais? Tačiau čia Jūs dar galėsite irkluoti ir su didžiuliu azartu, nes prieš Jums išplaukiant padovanosime lobių žemėlapį! Daug maršrutų čia nebus pateikta, nes kiekviena kompanija gali skirtingą atstumą įveikti. Tiksliau viską vietoje suderinsime.

Maršrutai

Aiseta - Kiauna - Švenčionėliai

Ginučiai - Žeimena - Švenčionėliai

Patarimai

Kad būtų saugus žygis baidarėmis reikia gelbėjimosi liemenių. Šios liemenės yra  būtinos ir jas duosime   nemokamai. Išplaukdami pasiimkite su savimi kuo maziau  daiktu - tik būtiniausius, nes  jei  baidarė apvirs ar pradės lyti, tuomet  viskas sušlaps. Būtiniausiems daiktams susideti duosime  hermetiškus  maišus. Jei plauksite su  nakvyne, Jūsų saugiai paliktus  daiktus nuvešime iki stovyklavietės.

Dažasvydis

Ko gero, būtų sunku rasti žmogų, kuris nežaidė šio žaidimo, ir dar sunkiau tokį, kuris apie jį nieko nežino. Jei kas nežaidė, greičiausiai todėl, kad bijo skausmo ar tiesiog nepatinka tokia pramoga. Mūšio lauke bus teisėjaujama, kad išvengti nesąžiningos kovos. Galime atvykti ir pas Jus su visa įranga, tad Jums tereikia susirasti atokesnę vietą žaidimui. Tai puiki proga paįvairinti šventę ir praleisti laiką, apie kuri tikrai ilgai prisiminsite.

Maršrutai

kovos laukas

Patarimai

Atvykdami žaisti šio aktyvaus ir kupino  emocijų žaidimo, pirmiausia  pasirūpinkite patogia  avalyne bei apranga,  nes teks ne tik begioti ir šaudyti, bet ir  slapstytis, šliaužti.. Kareivišką aprangą  duosime, tad  Jums spręsti, ar  persirengti ar ant savo drabužių  užsirengti. Storas "kailis" susilpnins dažų kamuoliukų smūgius, bet nebus taip patogu judėti. Taip pat pasirūpinkite gėrimais, kad atsigaivintumėte  pertraukėlių metu.

Burbulas

Šie vandens burbulai nėra labai paplitę. Tikimės, kad pamėgsite šią pramogą ir mielai pramogausite. Burbule yra anga, pro kurią įlenda žmogus , tada ji užsegama ir pripučiamas burbulas oro. Taip pat galime atvykti pas Jus, svarbiausia, kad būtų koks vandens telkinys šalia Jūsų. Jei norite pajausti nestabilumo būsena, arba tiesiog gulėdami stebėti ežero dugną - rinkitės šią linksmą pramogą. Burbule išbūnama apie 10 -15 minučių.

Maršrutai
Patarimai

Šiai pramogai  nereikia  jokio pasiruošimo nei specialios aprangos. Jūs vaikščiosite vandeniu ir  liksite  sausut  sausutėliai. Vasarą lankysimės prie vandens telkinių, kuriuos jau yra pamėgę žmonės. Tad atvykę pailseti, jie galės ne tik  pasimaudyti ar  pasikaitinti prieš saulutę, bet  tuo pačiu ir išmėginti  šią naują ir įdomią pramogą.

Apgyvendinimas/pirtis

Šiuolaikiška kaimo sodyba įsikūrusi ant Žiezdro ežero kranto. Poilsiavietėje yra trys namukai, kuriuose įrengtos po aštuonias miegamąsias vietas. Namukuose taip pat yra virtuvės, dušai, WC. Viename namelyje yra pirtis, virš jos yra įrengtos septynios miegamosios vietos. Poilsiavietės teritorijoje yra pavėsinės bei šašlykinės.

Teritorijoje taip pat yra krepšinio aikštelė, mini futbolo bei vaikų žaidimo aikštelės. Taip pat pasiūlysime galimybę paplaukioti valtimi po ežerą ir jei turėsite meškeres galėsite pažvejoti.

Daugiau informacijos

Patarimai

Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią pagal  poreikius ir kainą sodybą.  Aplink  mus yra  kelios kaimo turizmo sodybos. Ir jei  jas pasirinksite, niekur toli nereikės važiuoti pramogauti.

Vandens sklandytuvas "aqua skipper"

Informacija ruošiama